Agip BLASIA S 320, 20L

TiskEmail
Vysokotlaký převodový olej na bázi syntetických základových olejů polyglykolového typu k mazání vysoce zatížených čelních a šnekových převodů, stejně jako valivých a kluzných ložisek za extrémních podmínek provozu.
Agip BLASIA S 18kg
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena4898 Kč
Prodejní cena bez DPH4048 Kč
Sleva
Cena / l:245 Kč
2-3d.gif
Popis

Oleje Agip BLASIA S se vyznačují zvláště mimořádně příznivým viskozitně-teplotním chováním, vynikající tepelnou a oxidační stabilitou, dobrou ochranou proti rezavění a korozi, stejně jako výbornou schopností pohlcovat vzduch. Tyto oleje lze na rozdíl od maziv na bázi minerálních olejů dlouhodobě používat za provozních teplot až do cca. 200°C. Avšak tento syntetický základový olej napomáhá schopnosti pohlcovat vodu
k odolnosti vůči vodě, takže agregáty, které jsou tímto olejem plněny, by měly být chráněny před větším pronikáním vody. Protože tyto oleje nejsou mísitelné s minerálními oleji, musí být oběhové systémy předem důkladně vyčištěny a vypláchnuty. Snášenlivost s běžnými těsnícími materiály je zaručena; vnitřní nátěry musí však být na bázi epoxydových pryskyřic.

POUŽITÍ:
Oleje Agip BLASIA S jsou použitelné jako vysoce výkonné převodové oleje pro brodivé mazání a tlakové oběhové mazání při vysokém tepelném zatížení u všech olejotěsných čelných a ozubených převodů, jako např. papírenských strojů a strojů na výrobu celulózy, kalandrů a hnětáků, vystavených vysoké okolní teplotě nebo tepelnému záření. Vyššího stupně účinnosti se dosáhne při použití u vysoce výkonných šnekových převodů s kombinací materiálů ocel/bronz. Kromě toho lze tyto oleje použít k mazání tepelně a mechanicky vysoce zatížených valivých a kluzných ložisek.