MOBIL Pegasus 605 sud 208L

TiskEmail
Vysoce kvalitní olej do plynových motorů. Je možné rovněž použít pro mazání pístových kompresorů pro skládkový plyn a plyn z biomasy.
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
MOBIL Pegasus 605 olej pro plynové motory
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena31211 Kč
Prodejní cena bez DPH25794 Kč
Sleva
Cena / l:150 Kč
2-3d.gif
Popis

Mobil Pegasus 605 je vysoce kvalitní olej pro plynové motory. Je určený hlavně pro mazání moderních středně a vysokootáčkových čtyřdobých motorů , které používají palivo obsahující agresivní složky jako jsou sirovodík nebo halogeny (sloučeniny obsahující chlór, fluór, atd.). Tyto motory jsou většinou konstruovány jako přeplňované na spalování chudých směsí, kde ovšem vyšší plnicí tlaky zabraňují tomu, aby se na plochy vedení ventilů dostalo dostatečné množství oleje. To má za následek nízký přísun oleje, což může vést k opotřebení vedení ventilů a k jejich poklesu. Tím se zvyšuje pravděpodobnost opotřebení motoru i účinek působení kyseliny z agresivních složek vzniklých při spalování na horní část válce.

Mobil Pegasus 605 je olej pro motory spalující plyny s 0,5% obsahem popela. Má výjimečnou rezervu alkality určenou k vyvážení negativních účinků kyselých látek na součásti motoru. Mimořádné antikorozivní vlastnosti pomáhají zabránit korozivnímu opotřebení válců, ventilových sedel a ložisek, což může prodloužit životnost motoru a snížit náklady na údržbu. Mobil Pegasus 605 poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a proti oděru, čímž minimalizuje vydírání (scuffing), poškrábání (scoring) pístů a snížuje opotřebení vložek válců a pístních kroužků.

Tento olej je možné rovněž použít pro mazání pístových kompresorů pro skládkový plyn a plyn z biomasy.

Skladem další druhy (specifikace). Balení 20L a 208L