Kde nás najdete:
Tel.+420 603162583

MOBIL Pegasus 705, 20L

TiskEmail
Olej pro plynové motory - Mobil Pegasus 705 je vysoce kvalitní olej viskozitní třídy SAE 40 pro plynové motory vyrobený k mazání širokého spektra motorů spalujících zemní plyn.
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
MOBIL Pegasus 705, olej pro plynové motory 20L
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena3013 Kč
Prodejní cena bez DPH2490 Kč
Sleva
Cena / l:151 Kč
2-3d.gif
Popis

Mobil Pegasus 705 - olej pro plynové motory

Mobil Pegasus 705 je vysoce kvalitní olej viskozitní třídy SAE 40 pro plynové motory vyrobený k mazání širokého spektra motorů spalujících zemní plyn. Je doporučován pro novější vysokootáčkové čtyřdobé motory spalující stechiometrické nebo chudé směsi, které jsou citlivé na opotřebení dosedacích ploch a sedel ventilů. Tento olej je rovněž doporučován k mazání plynových kompresorů a celé řady motorů vyžadujících nízkopopelnatý olej. Pegasus 705 je vyroben z vybraných, vysoce kvalitních ropných základových olejů v kombinaci s progresivní technologií systému aditiv. Olej je formulován tak, aby poskytoval vynikající ochranu součástí motoru a kompresoru a zamezoval tvorbě úsad ve spalovací komoře. Výrobek vykazuje mimořádnou úroveň chemické stability a odolnost vůči oxidaci a nitraci, což má za následek prodloužení životnosti oleje a snížení nákladů na výměnu filtru. Tyto výkonnostní přednosti v kombinaci s mimořádnými čisticími a dispergačními vlastnostmi minimalizují tvorbu popelnatých a karbonových úsad, které by mohly snížit výkonnost motoru nebo zhoršit jeho klepání.
Pegasus 705 vykazuje vynikající antikorozní vlastnosti, které brání korozivnímu opotřebení válců, sedel ventilů a ložisek, což má za následek prodloužení životnosti motoru. Vysoká úroveň protioděrové ochrany snižuje opotřebení kroužků, vložek a ložisek. Rovněž nabízí výjimečnou ochranu sedel ventilů a snižuje opotřebení a vznik úsad ve ventilových rozvodech vysoce zatížených přeplňovaných čtyřtaktních motorů.

Mobil Pegasus 705 splňuje následující klasifikace/specifikace

CATERPILLAR

JENBACHER TI 1000-1107

WARTSILA NSD W25SG

WARTSILA NSD W12V150SG, W12V175SG, W16V175SG

GEC ALSTHOM KATEGORIE 1 a 2 (Zemní plyn)

DEUTZ MWM (Mazací oleje pro plynové motory pracující se všemi nízce kontaminovanými plyny)

MBH VGD 48/42 A VDG 42/48

MDE (Zemní plyn, propan a nekorodující kalový plyn)

GEC Alsthom Kategorie I (skládkový plyn / kalový plyn / bioplyn)

Ulstein Bergen (zemní plyn)

MTU Kategorie 1 (Jednorozsahové oleje)

PERKINS ZEMNÍ PLYN