Kde nás najdete:
Tel.+420 603162583

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30, 208L

TiskEmail
PSA Peugeot a Citroen, PSA E05/D05 LOW SAP, vhodný pro všechny typy motorů vybavených zařízením na snížení emisí, respektujícím normu Euro IV a EURO V, zejména vozidel PEUGEOT a CITROEN
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 sud 208L
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena29028 Kč
Prodejní cena bez DPH23990 Kč
Sleva
Cena / l:140 Kč
2-3d.gif
Popis

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W je plně syntetický motorový olej nové generace LOW SAPS, s nízkým obsahem chemických látek (síra, fosfor, sulfátový popel)

- QUARTZ INEO ECS podporuje účinnost a prodlužuje životnost částicových filtrů (minimalizuje zanášení filtrů anorganickými částicemi až o 50% ve srovnání s konvenčními oleji) .

- Popdoruje úsporu paliva spalovacího motoru až o 6% během startovací fáze a v průměru až o 3,5% při kombinovaném provozu ve srovnání s referenčním olejem ACEA (testy vykonány na vozidle Citroen C4 1,6 Hdi).

- ECS = Emission Control System : podpora redukce emisí CO2 a ostatních emisí. Nižší spotřeba paliva snižuje rovněž emise CO2 , nízký obsah fosforu zefektivňuje účinnost katalyzátoru a EGR ventilu, čímž jsou optimalizovány i emise Nox.

- Díky účinným detergentním a dispersním aditivům a okamžitému mazání, zajišťuje QUARTZ INEO ECS trvalou čistotu motoru a vyhovuje nejnáročnějším cyklům údržby PSA.

Jednotek v balení:12