MOBIL Pegasus 710 sud 208L

TiskEmail
Olej pro plynové motory - Mobil Pegasus 710 je vysoce kvalitní olej pro plynové motory určený hlavně k mazání moderních vysokootáčkových čtyřdobých motorů.
SAE 40
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
MOBIL Pegasus 610 olej pro plynové motory
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena31211 Kč
Prodejní cena bez DPH25794 Kč
Sleva
Cena / l:150 Kč
2-3d.gif
Popis

Mobil Pegasus 710 - olej pro plynové motory

Použití :

Čtyřdobé plynové motory s elektrickým zapalováním a nízkou spotřebou oleje

Motory, které jsou náchylné ke korozi a opotřebení drah ventilů

Motory spalující palivo, které obsahuje nízké koncentrace sloučenin síry a chlóru

Válce pístových kompresorů stlačující zemní plyn

Vysoce výkonné motory nebo atmosférické motory provozované za vysokých teplot na jmenovitý nebo vyšší výkon


Mobil Pegasus 710 má následující schválení : Waukesha (kogenerační motory)

Mobil Pegasus 710 je vysoce kvalitní olej pro plynové motory určený hlavně k mazání moderních vysokootáčkových čtyřdobých motorů, které mají velmi nízkou spotřebu oleje a kde působením agresivních paliv vzrůstá alkalita. Tyto motory jsou většinou konstruovány jako přeplňované pro spalování chudých směsí, kde ovšem vyšší plnicí tlaky zabraňují tomu, aby se na plochy vedení ventilů dostalo dostatečné množství oleje. Tento olej je rovněž doporučován k mazání plynových kompresorů. Je vyroben z vysoce kvalitních ropných základových olejů a progresivní kombinace středně popelnatých aditiv navržených tak, aby součástem motoru a kompresoru poskytoval mimořádný stupeň ochrany. Výrobek vykazuje vysokou úroveň chemické stability, odolnosti vůči oxidaci a nitraci. Pegasus 710 nabízí mimořádnou odolnost vůči opotřebení ventilového rozvodu a ochranu proti tvorbě úsad. Tyto výkonnostní přednosti v kombinaci s vysoce účinným systémem detergentně-dispergačních aditiv omezují tvorbu popelnatých a karbonových úsad, které jinak mají negativní dopad na výkonnost a klepání motoru.

Pro svou vysokou rezervu alkality a udržení TBN je olej vhodný rovněž pro motory spalující paliva, která obsahují malá množství agresivních složek jako je sirovodík. Mimořádné antikorozní vlastnosti brání korozivnímu opotřebení válců, sedel ventilů a ložisek, což se odráží v prodloužené životnosti motoru. Ochrana výrobku Mobil Pegasus 710 proti opotřebení a oděru zaručuje minimální vydírání a poškrábání pístu a opotřebení válců a kroužků.

Olej Mobil Pegasus 710 pro plynové motory umožňuje udržení vyšší čistoty motoru, pomalejší opotřebení a zvýšení výkonnosti motoru. Použitím tohoto výrobku se sníží náklady na údržbu a zvýší výrobní kapacita. Skvělá chemická a oxidační stabilita se odráží v prodloužení intervalu výměny a snížení nákladů na filtry. Vysoká rezerva alkality tohoto výrobku umožňuje jeho použití v motorech spalujících palivo obsahující malé množství agresivních složek.