Zpět na: MOTOROVÉ OLEJE

MOBIL HYDRAULIC 10W 20L

TiskEmail
API CD/ SF, Vickers 35VQ2. Mobil Delvac Hydraulic 10W lze úspěšně využívat v nákladní dopravě, povrchové i hlubinné těžbě, stavebnictví a zemědělských činnostech.
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
MOBIL DELVAC HYDRAULIC 10W, barel 20L
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1859 Kč
Prodejní cena bez DPH1536 Kč
Sleva
Cena / l:93 Kč
2-3d.gif
Popis

Mobil Delvac Hydraulic 10W je vysoce výkonný hydraulický olej vyrobený z vysoce kvalitních základových olejů a vyvážené soustavy aditiv, který je určen pro použití v širokém spektru potřeb hydraulických zařízení. Tento produkt je specificky navržen a využívá efektivní vyváženost bezpopelových dispergačních činidel a metalických detergentů v kombinaci s inhibitory pro kontrolu oxidace, opotřebení, koroze a rzi.

Mobil Delvac Hydraulic 10W se používá u celé řady náročných silničních a provozních aplikací. Tento produkt lze úspěšně využívat v nákladní dopravě, povrchové i hlubinné těžbě, stavebnictví a zemědělských činnostech.

Mobil Delvac Hydraulic 10W podává mimořádný výkon v mnoha oblastech použítí hydraulických systémů a sestav vyrobených z různých kovů. Díky vysokému viskozitnímu indexu tento produkt také poskytuje efektivní výkon při nízkých i vysokých okolních teplotách. Jeho mimořádná odolnost proti oxidaci podává dobrý výkon při vyšších teplotách a delší provozních intervalech. Vysoké stupně ochrany proti opotřebení přispívají k delší životnosti zařízení a menší poruchovosti. V případě náhodného smíšení je Mobil Delvac Hydraulic 10W kompatibilní s ostatními motorovými oleji.

Použití:

Specifikace: API CD/ SF, Vickers 35VQ25