Tel.+420 603162583

Mobil Chassis Grease LBZ 18 KG

TiskEmail
Mobil Chassis Grease LBZ je polotekuté plastické mazivo na bázi hydroxystearátu litného, konzistence NLGI 000/00. Mazivo bylo vyvinuto speciálně pro systémy centrálního mazání v nákladních vozech.
Mobil Chassis Grease LBZ 18KG
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena5744 Kč
Prodejní cena bez DPH4747 Kč
Sleva
Cena / kg:319 Kč
2-3d.gif
Popis

Mobil Chassis Grease LBZ je polotekuté plastické mazivo na bázi hydroxystearátu litného, konzistence NLGI 000/00. Mazivo bylo vyvinuto speciálně pro systémy centrálního mazání v nákladních vozech. Předností maziva je vynikající tekutost za nízkých teplot a v dlouhých potrubích. Produkt je odolný vůči vodě a vymytí vodou, navíc chrání proti rezivění.

Přednosti: Možnost použití v širokém teplotním rozsahu. Nižší náklady na údržbu a ekonomičtější využití snižují provozní náklady

Použití: Pro systémy centrálního mazání v nákladních vozech vyžadující polotekuté plastické mazivo. Mazivo je doporučováno pro mazací systémy těchto výrobců: W Vogel, Berlín (do -25°C), Tecalemit, Bielefeld (do -20°C), Interlube, Ottobrun a především Mercedes Benz (MB 264 polotekutá plastická maziva).

Vlastnosti:

Výborná tekutost v dlouhých potrubích díky speciální formulaci maziva a nízkému stupni konzistence. V závislosti na aplikaci mazivo teče ještě při -25°C.

Olejový film je dobře přilnavý a z mazného místa nevytéká ani při zastavení. Mazivo rychle přiteče na mazané místo. Stabilita ve studené i teplé vodě umožňuje použití maziva i ve vlhkých podmínkách nebo v místech, do kterých vniká teplá voda. Inhibitory rezivění chrání mazaná místa podvozku proti rezivění posypovými solemi. Olej je kompatibilní s těsnícími materiály na bázi NBR, ACM a FKM.