Kde nás najdete:
Tel.+420 603162583

Mobil DTE Oil Light 208L

TiskEmail
DTE Oil Light , ISO VG 32.
Oleje řady Mobil DTE jsou vysoce kvalitní turbínové a oběhové oleje určené do aplikací, které vyžadují dlouhou životnost.
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
Mobil DTE Oil Light 208L
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena28873 Kč
Prodejní cena bez DPH23862 Kč
Sleva
Cena / l:139 Kč
2-3d.gif
Popis

Mobil DTE Oil Light , ISO VG 32.

Oleje Mobil DTE jsou vysoce kvalitní oběhové a turbínové oleje určené do aplikací, které vyžadují dlouhou životnost olejů.

Příklady typických aplikací:

Oběhové soustavy stacionárních i námořních parních, vodních a některých plynových turbín, včetně čerpadel, ventilů a dalších pomocných zařízení .

Nepřerušovaný provoz kluzných a valivých ložisek a paralelních hřídelových převodů.

Turbíny mazané olejovou lázní, kroužkovým mazáním, rozstřikováním nebo jiným mechanickým způsobem.

Hydraulická čerpadla s mírným zatížením .

Kompresory a vakuová čerpadla pro manipulaci se vzduchem a inertními plyny při maximální výstupní teplotě 150 °C

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost. Oleje této řady jsou vyráběny z pečlivě rafinovaných základových složek ve spojení s kombinací aditiv, které poskytují mimo řádně vysokou úroveň teplotní i chemické stability a umožňují rychlé a dokonalé odlučování vody a vysokou odolnost vůči tvorbě emulzí. Oleje poskytují mimořádnou ochranu vůči korozi a opotřebení a to i při působení slané vody. Vysoký viskozitní index zajišťuje minimální teplotní závislost odolnosti filmu a minimální výkonové ztráty během fáze zahřívání. Velmi dobře odlučují vzduch a brání tak kavitaci (tvorbě bublin) a nepravidelnému chodu čerpadla.

Balení 20L a 208