Kde nás najdete:
Tel.+420 603162583

Mobil Univis N 32 208L

TiskEmail
Oleje Univis N32 jsou vysoce kvalitní hydraulické oleje. ISO: 32, DIN 51524 PART 3 HVLP, ISO 11158 TYPE HV, Splňuje požadavek odlučivosti vzduchu dle aktualizace 2006 DIN 51524 Part 3
HVLP.
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
Mobil Univis N 32 olej hydraulický 208L
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena22535 Kč
Prodejní cena bez DPH18624 Kč
Sleva
Cena / l:108 Kč
48h.gif
Popis

Oleje Univis N jsou vysoce kvalitní hydraulické oleje vyrobené na minerální bázi vybavené inhibitory koroze a stabilizátory oxidace, jakož i přísadami snižujícími opotřebené. Jsou používány nejčastěji v hydraulických systémech s hydrostatickým pohonem, které vyžadují dobré chování viskozity v závislosti na teplotě. Vlastnosti a přednosti: Používání hydraulických olejů Univis N vede ke snížení opotřebení a koroze, což znamená delší životnost oleje a nižší náklady na údržbu. Jejich špičková oxidační a teplotní stabilita vede díky nižší tvorbě kalů a úsad k prodloužení životností dílů a součástí strojů. Hydraulické oleje Univis N mají velmi dobrou tekutost při nízkých teplotách a rovněž poskytují dobrou ochranu při vyšších teplotách. Hydraulické oleje Univis N se vyznačují těmito kvalitativními znaky: - Viskozitně teplotní vlastnosti. Díky nasazení stabilních stabilizátorů viskozitního indexu mají vynikající viskozitně teplotní vlastnosti. Díky tomu jsou zachovány všechny funkce stroje jak při nízkých teplotách, tak při jeho rozběhu. - Snižování opotřebení a schopnost přenášet zatížení. Olej obsahuje vysokotlaké EP přísady, které vytvářejí mezi třecími plochami dostatečně únosnou vrstvu maziva, která při vysokých zatíženích zmenšuje odírání a opotřebení součástí. - Oxidační stabilita. Oleje disponují vynikající oxidační stabilitou, což prodlužuje jejich životnost. - Odolnost vůči korozi. Kovové plochy s naneseným olejem jsou chráněny vůči korozi. Nanesený ochranný film je stabilní o po dobu delší odstávky stroje. - Odolnost vůči pěnění. Univis N obsahují účinné přísady potlačující pěnění kapaliny. - Deemulgační vlastnosti. Vlhkost nebo vniklá voda se velmi rychle oddělují od oleje, což zabraňuje nežádoucí tvorbě emulze. Snášenlivost s těsnícími materiály. Obvyklé materiály nejsou tímto olejem v jejich funkci nijak ovlivněny. Viskozita je volena v závislosti na případech použití, provozních podmínkách jakož i předpisech výrobce.

Oleje Univis S jsou nejčastěji nasazovány:

- Vvsystémech jemného ladění pohybových oběhů, ve kterých smí být jen nepatrně ovlivněna viskozita oleje v důsledku změn teploty.

- v systémech s hydrostatickým pohonem, jejichž hydročerpadla a motory jsou projektovány pro oleje s přísadami pro snížení opotřebení.

Specifikace: ISO: 32, DIN 51524 PART 3 HVLP, ISO 11158 TYPE HV, Splňuje požadavek odlučivosti vzduchu
dle aktualizace 2006 DIN 51524