Kde nás najdete:
Tel.+420 603162583

Mobil SHC 636, 20L

TiskEmail
ISO VG 680, oleje řady Mobil SHC 600 jsou převodové a ložiskové oleje nejvyšší kvality
Mobil SHC 636 převodový a ložiskový olej 20L
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena7163 Kč
Prodejní cena bez DPH5920 Kč
Sleva
Cena / l:358 Kč
7d.gif
Popis

Převodové a ložiskové oleje nejvyšší kvality MOBIL SHC 600

Oleje řady Mobil SHC 600 jsou převodové a ložiskové oleje nejvyšší kvality navržené tak, aby poskytovaly mimořádné služby z hlediska ochrany zařízení, životnosti oleje a bezproblémového chodu. Jsou vyrobeny ze syntetických bezparafínových olejů na uhlovodíkové bázi kombinované s jedinečným patentovaným systémem aditiv. Vysoký viskozitní index umožňuje těmto výrobkům mimořádnou výkonnost v extrémních provozních aplikacích při vysokých i nízkých teplotách, které jsou mimo rozsah možností ropných olejů. Tyto výrobky jsou odolné vůči mechanickému střihovému namáhání, a to dokonce i u převodových a ložiskových aplikací s vysokým střihovým namáháním, což znamená, že prakticky nedochází ke ztrátě viskozity.
Výrobky řady Mobil SHC 600 mají nízké trakční součinitele, což vyplývá z molekulární struktury použitých základových olejů. To má za následek nízké kapalinové tření v zátěžové ploše u převodů a valivých ložisek. Nízké kapalinové tření snižuje provozní teploty a zvyšuje účinnost převodů, což se projevuje snížením energetických ztrát, prodloužením životnosti dílů a úspornější konstrukcí zařízení. Základové oleje používané v řadě Mobil SHC 600 mimořádně dobře reagují na antioxidační přísady, což se projevuje ve vynikající odolnosti výsledných olejů vůči oxidaci a tvorbě kalů, zvláště při vysokých teplotách. Kombinace aditiv používaná v těchto olejích rovněž nabízí výjimečnou odolnost proti rezivění a korozi, velmi dobré protioděrové vlastnosti, dobrou deemulgaci, snížení pěnivosti a odlučování vzduchu, jakož i kompatibilitu s více druhy kovů. Oleje řady Mobil SHC 600 jsou rovněž kompatibilní s těsnicími a jiným konstrukčními materiály, jaké se používají v zařízeních běžně mazaných ropnými oleji.
Přední technologie, ze které oleje řady Mobil SHC 600 vždy vycházely, učinila z těchto olejů výrobky, které volí provozovatelé celé řady zařízení všude na světě.

Vlastnosti a výhody:

Pro svou inovaci a mimořádnou výkonnost jsou oleje značky Mobil SHC uznávány a ceněny všude na světě. Klíčovou roli při vývoji řady Mobil SHC 600 představuje úzká spolupráce s předními výrobci zařízení, což umožňuje poskytovat výkonnost odpovídající neustále se vyvíjejícím konstrukcím průmyslových zařízení. K užitným vlastnostem prokázaným touto spoluprací patří v neposlední řadě možnost výrazného zlepšení účinnosti přechodem na tyto oleje z olejů na ropné bázi. Tyto přednosti jsou patrné především u těch zařízení, která se z důvodu své konstrukce nemohou vyhnout celkově nízké účinnosti, jako jsou například šnekové převody s vysokým převodovým poměrem. Bezparafínová povaha základového oleje umožňuje dosažení takových hodnot tekutosti za nízkých teplot, se kterými se ropné výrobky nemohou srovnávat a které představují klíčovou užitnou vlastnost u aplikací provozovaných ve vzdálených lokalitách a při nízkých vnějších teplotách.