Kde nás najdete:
Tel.+420 603162583

AGIP ARNICA S 46 biologicky odbouratelný olej 20L

TiskEmail
AGIP Arnica S46 (22, 32, 68) je syntetický, ekologický, biologický, nehořlavý hydraulický olej na bázi syntetických esterů. Olej se vyznačuje vysokou stabilitou v širokém rozsahu teplot, má vysoký viskozitní index a vynikající tekutost při nízkých teplotách.
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
agip-arnica-s-46-biologicky-odbouratelny-hydraulicky-olej-barel-20lagip-arnica-s-46-biologicky-odbouratelny-hydraulicky-olej-barel-20l
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena4828 Kč
Prodejní cena bez DPH3990 Kč
Sleva
Cena / l:241 Kč
24h.gif
Popis

Agip Arnica série S jsou rychle biologicky odbouratelné syntetické kapaliny na bázi syntetických esterů pro všechna hydraulická zařízení.

Agip Arnica S-oleje jsou hydraulické kapaliny šetrné k životnímu prostředí na bázi vybraných estrových základních olejů, které byly vyvinuty s bezzinkovým systémem aditiv a podle metody MÍTI jsou do 29 dnů téměř zcela odbouratelné. Aby se umožnilo univerzální použití, byla zvýšena výkonnost minerálních olejů jako základu a doplněna výhodnou viskozitní sestavou a vysokým indexem viskozity. Aby se čerpadla účinně chránila proti kavitaci a poskytovala vysokou provozní jistotu , byla kladen velký důraz na vlastnosti odlučování vzduchu, vedle jiných vlastností, jako ochrana proti opotřebení a korozi, stabilita proti stárnutí, snášenlivost k elastomerům a stabilita k vysokým teplotám.

APLIKACE: Agip Arnica série S jsou mnohostranně použitelné hydraulické kapaliny s velkým rozsahem teplot, vysokým viskozitním indexem a dobrými mazacími vlastnostmi. Jejich oblast použití zahrnuje mobilní hydrauliky, pracovní hydrauliky, hydraulické jízdní pohony až po řídící hydrauliky. Jejich oblast použití je podstatně větší než u hydraulických kapalin na bázi bioolejů a rostlinných olejů.

 

Specifikace: HEES, ISO-L-HDFU, Mannesman Rexroth RD 90221/06.91

 Možno objednat: Viskozita: 22, 32, 46, 68