Mobilgrease Special plastické mazivo 18 kg

TiskEmail
Plastické mazivo NLGI 2 se sirníkem molybdenčitým. Mobilgrease Special je vysoce výkonné vysokotlaké plastické mazivo obsahující hydroxystearát lithný.
Mobilgrease Special plastické mazivo18 kg
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena4670 Kč
Prodejní cena bez DPH3859 Kč
Sleva
Cena / kg:259 Kč
2-3d.gif
Popis

Mobilgrease Special je vysoce výkonné vysokotlaké plastické mazivo obsahující hydroxystearát lithný. Je koncipováno tak, aby chránilo proti opotřebení, rezivění a korozi, vymývání vodou a vysokoteplotní oxidaci. Obsahuje rovněž sirník molybdeničitý (moly), který zajišťuje zvýšenou ochranu proti opotřebení.

Mobilgrease Special je víceúčelové plastické mazivo pro vysoce namáhané aplikace v osobních vozech, nákladních vozidlech, zemědělských traktorech a dále ve stavebních, důlních a mobilních zařízeních. Doporučený rozsah pracovních teplot je od -20° do 130°C. Specifikace: NLGI 2.
Díky dodatečné ochraně proti opotřebení přidáním sirníku molybdeničitého je Mobilgrease Special vhodný především pro vysoce namáhaná ložiska podléhající otěru.

Mobilgrease Special je víceúčelové plastické mazivo do vysoce namáhaných automobilových aplikací určené pro použití v osobních vozech, nákladních vozidlech, zemědělských traktorech, v dodavatelských, stavebních, důlních a mobilních zařízeních. Ke konkrétním aplikacím patří:

  • Ložiska kol, zvláště ta, která jsou vystavena otěru, oscilacím nebo kluznému pohybu
  • Součásti podvozků provozované v náročných podmínkách