Kde nás najdete:
Tel.+420 603162583

MOBILUX EP 2, 1x0,4 Kg

TiskEmail
Specifikace: NLGI 2. Mazivo Mobilux EP2 je doporučováno pro víceúčelové aplikace do valivých a kluzných ložisek, pouzder a čepů v běžných provozních podmínkách.
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
MOBILUX EP 2, 1x0,4 KgMOBILUX EP 2, 1x0,4 Kg
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena116 Kč
Prodejní cena bez DPH96 Kč
Sleva
Cena / ks:116 Kč
24h.gif
Popis

Mobilux EP 2 představuje vysoce výkonnou kategorii univerzálních průmyslových plastických maziv a polokapalných plastických maziv pro speciální aplikace. Tato plastická maziva obsahující hydroxystearan lithný jsou koncipována tak, aby poskytovala mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou. Jsou k dispozici v konzistenčních stupních NLGI od 00 do 3 s viskozitami základových olejů ISO VG 150, 320 a 460.

Plastická maziva Mobilux EP 2 jsou doporučována pro většinu typů průmyslových aplikací včetně vysoce namáhaných aplikací s vysokými tlaky nebo rázovým zařízením. Tato plastická maziva výborně chrání proti rezivění a korozi a odolávají vymývání vodou a jsou proto zvlášť vhodná do zařízení běžně provozovaných ve vlhku a mokru. Mobilux EP 2 je univerzální plastické mazivo, které se používá do vysoce namáhaných aplikací, jako jsou mokré části papírenských strojů. Doporučovaný rozsah provozních teplot se pohybuje od -20°C do 130°C, ale mohou se používat i při vyšších teplotách za předpokladu, že se přiměřeně zvýší frekvence mazání.

Vlastnosti a výhody:

Plastická maziva Mobilux EP mají dlouhou historii prokazatelných výsledků a ve srovnání s konkurenčními výrobky vynikají v oblasti antikorozní ochrany, v čerpatelnosti při nízkých teplotách a provozuschopnosti při vysokých teplotách. Hodnota zatížení OK 40 lb při zkoušce Timken dokládá jejich schopnost zvládat vysoké tlaky a zatížení.

  • Menší opotřebení ve vysoce nebo rázově namáhaných a vibračních podmínkách zajišťuje dobrou spolehlivost a dostupnost zařízení
  • Ochrana proti rezivění a korozi a odolnost vůči vymývání vodou chrání zařízení a umožňuje dobré promazání i v přítomnosti vody
  • Delší životnost ložisek v mokrém prostředí snižuje náklady na ložiska a omezuje neplánované prostoje

Použití:

Mazivo Mobilux EP2 je doporučováno pro víceúčelové aplikace do valivých a kluzných ložisek, pouzder a čepů v běžných provozních podmínkách.

Jednotek v balení:12