Mobil Velocite Oil No.10 olej vřetenový mazací 208L

TiskEmail
Mobil Velocite Oil č.10 vřetenové oleje, ISO VG 22, Stroj Cincinnati P-45. Určený především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů a k použití v kritických hydraulických oběhových systémech a pneumatických systémech.
ZOBRAZIT VARIANTY BALENÍ:
Mobil Velocite Oil No.10 olej vřetenový mazací 208L
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena37202 Kč
Prodejní cena bez DPH30745 Kč
Sleva
Cena / l:179 Kč
2-3d.gif
Popis

Oleje Mobil Velocite  jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů. Používají se rovněž do některých kritických hydraulických oběhových systémů a pneumatických systémů – v těchto případech se volí příslušný viskozitní stupeň. Jsou vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních, nízkoviskózních základových olejů a aditiv, které jim propůjčují dobrou odolnost vůči oxidaci a ochranu proti rezivění a korozi. Jsou velmi odolné vůči pěnění a výborně odlučují vodu. Číselná řada olejů Mobil Velocite Oil vyniká výjimečnou schopností mazat přesná ložiska s malou tolerancí. Pomáhá je za chodu chladit a přitom zachovávat přesnost požadovanou moderními obráběcími stroji. I když jsou oleje číselné řady Mobil Velocite Oil určeny primárně pro ložiska vřeten, díky svým vlastnostem a při volbě správné viskozity jsou použitelné jako nízkotlaké hydraulické a oběhové oleje. Tyto vlastnosti pomáhají snižovat náklady na držení zásob různých druhů olejů a snižují riziko nesprávného použití.

Použití :

- Vysokorychlostní ložiska vřeten obráběcích strojů pracujících při vysokých rychlostech s malými tolerancemi - Přesné brusky, soustruhy, souřadnicové vyvrtávačky a kopírovací mechanismy - Olej Velocite Oil č. 3 je doporučován pro vřetena s ložisky s nulovou vůlí, která pracují s extrémně malým rozpětím tolerance - U vřeten s ložisky pouzdrového typu, které mají vůli větší, závisí volba viskozitní třídy na vztahu mezi vůlí a rychlostí vřetene - Nízkotlaké hydraulické systémy, při volbě odpovídající viskozity - Pneumatické systémy (Olej Mobil Velocite Oil č. 10) - Některé citlivé přístroje jako jsou teleskopy, laboratorní zařízení, atd.

Používají se rovněž do některých kritických hydraulických oběhových systémů a pneumatických systémů – v těchto případech se volí příslušný viskozitní stupeň. Jsou vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních, nízkoviskózních základových olejů a aditiv, které jim propůjčují dobrou odolnost vůči oxidaci a ochranu proti rezivění a korozi. Jsou velmi odolné vůči pěnění a výborně odlučují vodu.